Hakkımızda

Odak Lazer Kesim ve UV Baskı Hizmetleri olarak “üretimde ve üründe kalite” ilkesini düstur edindik. Hassas makinelerimizde titiz işçilik ile nitelikli hizmet sunuyoruz. Daha nitelikli daha kaliteli ve estetik görünen ürünleri uygun fiyatlara üretiyoruz. Müşterilerimizin ticaretine gerçek manada katma değer sağlıyor ve paradan daha kıymetli olan “gönülleri kazanmaya” önceklik veriyoruz.

Vizyonumuz:

Lazer kesim UV baskıda en büyük firma olmak değil, işinde hassas ölçü, kalite ve estetik arayanların usta eli olmaktır. 

Misyonumuz:

Müşterilerimizin ürünlerine gerçek anlamda değer katmak, sorun değil çözüm üretmek, öncelikle gönülleri kazanmaktır.

Odak Lazer Kimdir?

Odak Lazer Kesim Hizmetleri markası 2018 yılında Makson Teknoloji Makine Plastik Sanayi ve Ticaret çatısı altında  kuruldu. Teknik alandaki ARGE odaklı uzmanlığımızı Lazer Kesim sektörüne taşıdık ve nitelikli hizmet, titiz işçilik, uygun ücret politikası ile birleştirdik. Öncelikli olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen Odak Lazer Kesim müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir.

Bir Yıl Sonra

Müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışımız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda UV dijital baskı ve sublimasyon baskı hizmetleri sunmamızı gerektirdi. Bu itibarla  Masal UV Baskı hizmetleri ile çözüm ortaklığına girdik.  Reklam ve Promosyon Hizmetleri sektöründeki kabiliyetlerimizi ve makine parkurumuzu geliştirdik.

Dünyaya Açılma Zamanı!

Son 20 yıl içinde online iletişim teknolojileri dünyada ve ülkemizde ve hızla gelişti. Neticede adeta arka bahçemiz haline dönüşen global pazara açılmaya karar verdik.  Gürcistan’da şirket kurup küresel ödeme alma kanalarımızı genişleterek; Avrupa ülkeleri başta olmak üzere ABD ve Kanada pazarlarına yönelik ilk adımlarımızı attık.

Bu Gün Geldiğimiz Nokta

Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç ediyoruz. Ülkemiz pazarında da Odak Lazer Kesim & UV Dijital Baskı Hizmetleri olarak;  müşterilerimizin ticari faaliyetlerine fayda sağlayacak nitelikte çeşitli katkılar sunarak ticari projelerini hayata geçiriyoruz.

Ticari Etik;

Müşterileri ilişkilerimizi ilkelerimize bağlı ve ticari etik kurallar çerçevesinde taviz vermeden sürdürüyoruz.

Bu bağlamda Ticari sır niteliğinde olup bize emanet edilen;

  • Çizim, resim ve ürünlere ait teknik bilgileri ticari faaliyetlerimizde kullanmıyoruz.
  • Ürünlerin 3. şahıslarca kopyalanmasına yol açacak hiçbir girişimde bulunmuyoruz.

Ayrıca;

  • Proje çalışmalarında mümkün olan tüm mesleki bilgimizi aktarıyoruz.
  • Kullanılan malzemeden maksimum fayda sağlamasını sağlıyoruz.
  • Malzeme ücretlerini müşterilerimizle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.
  • Fason kesimlerde kesim süresinin uzamaması (ücretin artmaması) için her türlü tedbirimizi alıyoruz.